W dniu 18.10.2018 r. odbył się VI Młodzieżowy Turniej Strzelecki zorganizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie. Uczestniczyła w nim reprezentacja Naszej szkoły złożona z członków Szkolnego Koła LOK w składzie: Kacper Witkowski, Tomasz Roszczak i Mateusz Kaźmierczak.

Uczniowie klas piątych zostali zaproszenie na warsztaty ekologiczne, które odbyły się 17 października na krotoszyńskim rynku. Zajęcia zostały zorganizowane przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej, Urząd Miejski w Krotoszynie oraz Związek Międzygminny „Eko Siódemka”.

W dniu 11.10.2018 r. dwoje uczniów Naszej szkoły wzięło udział w konkursie historycznym "Wojna obronna 1939 r. i szlak bojowy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej" zorganizowanym przez Muzeum Regionalne im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie.

" Rzadko mamy wpływ na to, kto pojawia się w naszym życiu....

- Ale czasami po prostu mamy szczęście"

W ramach tegorocznego Dnia Papieskiego „Promieniowanie Ojcostwa” w dniu 6 października 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II wraz ze Stacją Opieki Caritas Diecezji Kaliskiej przy parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie i Szkolnym Kołem Caritas zorganizowałi „Charytatywny koncert dla Iwony” pod patronatem burmistrza Krotoszyna, starosty krotoszyńskiego i dziekana dekanatu krotoszyńskiego.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO