Mama jest bardzo ważną osobą w życiu każdego człowieka, dlatego „ Dzień Matki” jest okazją do wyrażenia swojej miłości i wdzięczności, za jej trud i poświęcenie.

 

Świetlica szkolna Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła i Filia nr 1 Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. A. Fiedlera, włączając się w ideę tego święta, zorganizowały dla klas I-III konkurs plastyczny pt. „ Laurka dla mamy”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką plastyczną ,kartki z życzeniami dla mamy .Jury miało trudne zadanie wyłonienia laureatów. Komisja konkursowa uwzględniając pomysłowość i samodzielność, przyznała: I miejsce Marii Pacholczyk z kl. IIa, II miejsce Nadii Tomczak z kl. Ia, III miejsce Olafowi Ruszkowskiemu kl. IIa , wyróżnienie otrzymał Bartosz Wasielewski z kl. Ia. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO